VKCSK.hu

Kár a vereségért PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. október 30. vasárnap, 19:59

Kéthetes szünet után folytatódott a bajnokság. Az FTC II ellen nem mi számítottunk esélyesnek, ennek ellenére jól kezdtünk, már 9-4-re is vezettünk. A hazaiak azonban egyenlíteni tudtak, s kihasználva a folyamatos emberhátrányunkat - az első félidőben csak tőlünk állítottak ki a játékvezetők - három góllal elhúztak. Sikerült azonban felállnunk, s a szünetre döntetlennel vonulhattunk.

Fordulás után volt egy tízperces rövidzárlatunk az FTC II könyörtelenül megbüntette a hibáinkat. A hétgólos hátrány ellenére sem adtuk fel, feljöttünk három gólra úgy, hogy három hétméterest is elhibáztunk. Ez összességében már sok volt, s a végén bebiztosította győzelmét a hazai együttes. Összességében nem játszottunk rosszul, ebben a találkozóban akár több is benne volt, a kár az elrontott tíz percért, ennek köszönhető gyakorlatilag a 31-25-ös vereségünk.

A juniorjainknak rosszabbul ment, mert húsz góllal, 49-29-re kaptak ki.

További eredmények: Pénzügyőr-Spartacus-Marcali 18-22, Audi-ETO II-Siófok II 38-21, Kispest-Mohács 15-29, PTE-PEAC-Szent István Építők 34-26, Szentendre-Vasas 31-35.

A juniorbajnokságban: Pénzügyőr-Spartacus-Marcali 34-20, Audi-ETO II-Siófok II 38-20, Kispest-Mohács 22-47, PTE-PEAC-Szent István Építők 25-29, Szentendre-Vasas 37-38.