VKCSK.hu

Bravúr Kispesten PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2012. április 15. vasárnap, 14:05

Csapatunk nagy bravúrt hajtott végre: 37-36-ra nyerni tudott a Kispest otthonában. Pedig nem indult jól a meccs, első gólunkat csak a 3. percben szereztük, Németh Krisztina talált be. A folytatásban öt perc alatt hatgólos vezetésre tett szert a Kispest. Edzőnk azonnal időt kért, ami arra jó volt, hogy beállt a különbség, gólra mindig gól volt a válasz a túloldalon. Németh vette vállára csapatunkat, a hazaiak szerencsére nem léptek ki rá, így harminc perc alatt hét gólig jutott átlövőnk. A szünetben öt gól volt a kispesti előny, bár közben kettőre is feljöttünk. Fordulás után 4-1-es szakasszal indítottunk, s úgy tűnt fordíthatunk. Sajnos azonban a félidő közepén ismét öt gól volt oda. Szerencsére nem törtünk meg, s a hajrára feljöttünk egy találatra(57. p: 35-34), s a végjátékból is mi jöttünk ki jobban, az utolsó percnek már kétgólos vezetéssel vágtunk neki, amiből egy a végére is maradt. Az utolsó negyedórát 11-5-re nyertük, így megérdemelten hoztuk el a két pontot Kispestről.

Juniorjaink viszont sima 44-25-ös vereséget szenvedtek.

A 18. forduló további eredményei: PTE-PEAC-Mohács 21-29, Audi-ETO II-Vasas 30-21, Szentendre-Szent István Építők 27-36, Siófok II-Pénzügyőr-Spartacus 34-30, FTC II-Marcali 40-32.

A juniorbajnokságban: PTE-PEAC-Mohács 25-39, Audi-ETO II-Vasas 23-15, Szentendre-Szent István Építők 27-31, Siófok II-Pénzügyőr-Spartacus 25-27, FTC II-Marcali 43-11.