VKCSK.hu

Fontos győzelem PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2012. november 11. vasárnap, 20:23

Létfontosságú találkozó előtt álltunk, ennek megfelelően kissé idegesen kezdett a csapat, az első tíz percben fej fej mellett haladtak a felek. Utána feljavult a védekezésünk és a kapusteljesítményünk, jól sikerültek ebből a lerohanások, így gólokkal fejeztük be a támadásokat. Ennek köszönhetően pedig tetemes előnyt sikerült szerezni. A szünetben edzőnk, Csomor Tibor azt kérte a játékosoktól, hogy úgy játsszanak, mintha döntetlen lenne az állás, de túlságosan is könnyelműek voltak játékosaink, s a Fradi vérszemet kapott, s a hajrában kiegyenlített (30-30). Szerencsére helyén volt a szíve Imrefalviéknak, s végül begyűjtötték a roppant fontos két pontot. A meccs krónikájához tartozik, hogy Horváth Dóra komolynak tűnő térdsérülést szenvedett.

Juniorcsapatunknak nem sikerült pontot szerezniük: 37-19-re kikaptak.

A 8. forduló további eredményei Pénzügyőr-Spartacus?Szekszárd 24?30, PTE-PEAC?Audi-ETO II 30?35, Pilisvörösvár?Mohács 33?25, Tököl?Haladás 30?24, Rinyamenti KC?Szentendre 27?18, Budaörs-Érd II?Marcali 31?21.

A juniorbajnokságban: Pénzügyőr-Spartacus?Szekszárd 29?17, PTE-PEAC?Audi-ETO II 27?28, Pilisvörösvár?Mohács 31?31, Tököl?Haladás 30?30, Rinyamenti KC?Szentendre 29?31, Budaörs-Érd II?Marcali 28?29.