VKCSK.hu

Asszisztáltunk a bajnokavatáshoz PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2013. május 04. szombat, 12:45

A bajnokavatásra készülő Budaörs-Érd II ellen megilletődötten kezdtünk, hiszen 1-1 után 6-2-re, majd 14-6-ra elléptek a vendégek. Mentünk ugyan előre becsülettel, de rengeteg hiba csúszott a játékunkba, sok volt a fegyelmezetlenség is. A szünetben tíz gól volt az ellenfélnek. A második félidőben sem változott a játék képe, a vendégek folyamatosan növelték az előnyüket, s végül magabiztosan gyűjtötték be az aranyérmükhöz szükséges két pontot (24-40), mi pedig kellemesen asszisztáltunk az örömükhöz.

Juniorcsapatunk ugyanakkor nagyszerű, 22-21-es győzelmet aratott.

A 23. forduló további eredményei: Haladás-PTE-PEAC 34-30, Marcali-Mohács 29-29, Szentendre-Szekszárd 16-34, Pilisvörösvár-Pénzügyőr-Spartacus 23-24, Audi-ETO II-Rinyamenti KC 19-19, FTC II-Tököl 36-30.

A juniorbajnokságban: Haladás-PTE-PEAC 29-25, Marcali-Mohács 36-34, Szentendre-Szekszárd 31-27, Pilisvörösvár-Pénzügyőr-Spartacus 19-32, Audi-ETO II-Rinyamenti KC 36-23, FTC II-Tököl 45-21.