VKCSK.hu

Megvan az első tavaszi két pont PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2013. május 12. vasárnap, 19:55

A tavasszal még pont nélkül álló csapatunk ezúttal végig jobb volt ellenfelénél, s végül megérdemelten győzött. Érdekesség, hogy az első tíz percben csak hétméteresből esett gól, ekkor vezetett 5-3-ra a hazai csapat. Innen sikerült fordítani, majd folyamatosan növeltük előnyünket. A szünetre nyolcgólos vezetésünknél vonulhattunk pihenőre. A fordulást követően sűrűbben cseréltünk, s a hazaiak is keményebbé váltak, öt gólnál közelebb azonban nem nagyon kerültek, ekkor két újabb góllal végérvényesen eldöntöttük a találkozó sorsát. Mindez azt is jelenti, hogy a két csapat helyet cserélt egymással a táblázaton, azaz hosszú idő után elkerültünk a kieső helyről.

Juniorcsapatunk balszerencsés vereséget szenvedett, 26-25-re kapott ki.

A 24. forduló további eredményei: Mohács-FTC II 31-26, PTE-PEAC-Marcali 37-38, Pénzügyőr-Spartacus-Haladás 37-25, Rinyamenti KC-Pilisvörösvár 20-22, Szekszárd-Audi-ETO II 32-22.

A juniorbajnokságban: Mohács-FTC II 34-36, PTE-PEAC-Marcali 29-27, Pénzügyőr-Spartacus-Haladás 29-25, Rinyamenti KC-Pilisvörösvár 31-28, Szekszárd-Audi-ETO II 26-35.