VKCSK.hu

Megszakadt a jó sorozat PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2013. november 10. vasárnap, 10:06

A találkozó első tíz percében rengeteg ziccert hagytunk ki, s több technikai hibát is vétettünk, így ahelyett, hogy megalapoztunk volna egy nagyobb előnynek, fej fej mellett haladtunk a hazaiakkal, akik a játékrész hajrájában elléptek tőlünk. Szünet után már öt góllal vezettek a hazaiak (21-16), de tíz perccel a vége előtt utolértük a Mohácsot (22-22). Sajnos a felzárkózás sokat kivett a játékosokból, innentől kezdve mi már nem tudtunk újra eredményesek lenni, így a vége nyolcgólos vereség lett.

Juniorcsapatunk is kikapott, a fiatalok 32-27-es vereséget szenvedtek.

A 9. forduló további eredményei: Rinyamenti KC?Marcali 32?33, Haladás?Tatabánya 36?27, Szentendre?FTC II 31?31, Pilisvörösvár?Pénzügyőr 25?24, Audi-ETO II?Kozármisleny 35?30, Szekszárd?Budaörs 22?22.

A juniorbajnokságban: Haladás?Tatabánya 17?28, Rinyamenti KC?Marcali 31?22, Pilisvörösvár?Pénzügyőr 29?32, Szentendre?FTC II 26?31, Audi-ETO II?Kozármisleny 23?39, Szekszárd?Budaörs 44?22.