VKCSK.hu

Bravúros győzelem PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2014. március 09. vasárnap, 20:32

Nagyon fontos mérkőzésre érkeztünk Kozármislenybe, s ennek megfelelően kezdtünk, vezettünk a meccs elején. Ekkor azonban több hiba csúszott a játékunkba, s ezt kihasználva fordítottak a hazaiak. Szerencsére nem tartott sokáig ez a hullámvölgy, a szünetig ugyanis elléptünk négy góllal. Szünet után is szinte végig mi vezettünk, az utolsó két percnek ötgólos előnnyel mentünk neki, de ekkor megzavart bennünket a hazaiak letámadása, s bár a végjátékot 4-0-ra buktuk, egy gól megmaradt az előnyből, így bravúros és roppant fontos győzelmet arattunk.

Juniorjaink Albrecht Orsolya vezérletével jól tartották magukat, de ők egy góllal nem nyertek, hanem alulmaradtak, a vége 31-30 lett a hazaiaknak.