VKCSK.hu

Jól küzdöttünk PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2016. április 03. vasárnap, 18:35

Eleve tartalékos csapatunkból a bemelegítéskor megsérült Csiszár Klaudia, aki ugyan vállalta a játékot, de érződött rajta a sérülés. Ennek ellenére jól kezdtünk, 4-0-ra elhúztunk, s az előnyt sokáig tartani tudtuk (5-1, 7-3). A hazaiak 9-8-nál közelítettek meg bennünket, a 29. percben pedig ki is egyenlítettek (13-13). Mi támadhattunk még, ám eladtuk a labdát, amit góllal büntetett a hazai gárda, így már ők mehettek előnnyel a pihenőre. Fordulás után sokáig fej fej mellett haladtunk a Kozármislennyel, ám a végére elfogyott az erőnk, az 55. percben két góllal ment a hazai gárda, a vége pedig háromgólos vereség lett.