Írta: Administrator
2017. november 04. szombat, 17:57

Haladás-VKCSK 54-39 (20-16)

Szombathely, 100 néző. V.: Gáspár, Vörös.

VKCSK: Takács Réka - Németh P. 6, Takács Rebeka 4, Mészáros 1, Kárpáti 1, dr. Csupor 7, Rancz 7. Cs.: Jagadics (kapus), Szabó D., Németh K. 3, Németh V. 10, Pár, Dakos. Edző: Csomor Tibor.

A 18. percig jobbára mi vezettünk, de 11-9-es vezetésünknél a hazaiak egy 5-0-val fordítottak, s a szünetig négygólos előnyre tettek szert. A második játékrészben öt percig tartottuk a lépést riválisunkkal, ám ekkor a Haladás egy egy újabb 5-0-ás rohanással tízgólosra növelte előnyét (38. perc: 29-19). Innentől kezdve már nem volt kérdés a mérkőzés végkimenetele. A végeredmény kis túlzással egy kosárlabdameccs eredményére hasonlított, ami azért is különösen fájó, mert idegenben 39 dobott góllal illene győzni...

Csomor Tibor: - Ez a meccs fejlövéssel ért fel a csapatomtól...