VKCSK.hu

Huszonöt percig bírtuk PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2012. szeptember 30. vasárnap, 18:40

Meglepetésre készültünk Szekszárdon, s az első félidő nagy részében úgy tűnt, ez össze is jöhet, hiszen a 24. percben még mi vezettünk 8?6-ra, ám előbb egy rossz csere miatt kaptunk kétperces büntetést, majd Fekete Kitti fegyelmezetlensége miatt kaptunk kétszer két percet. Ez a hosszú emberhátrány pedig elég volt a hazaiaknak ahhoz, hogy fordítsanak, sőt, a szünetig jelentős előnyre tettek szert. A második félidőben tovább nőtt a hátrány, gyors három gólt kaptunk, láthatóan ekkorra már elfogyott az erő, kiütközött, hogy az edzéslátogatottság igencsak hiányos volt a héten. A fáradó csapat összesen huszonöt technikai hibát vétett, ezt pedig ezen a szinten keményen büntetik a csapatok. Jellemző, hogy a hazaiak góljaik többségét lerohanásból szerezték, a vége így sima vereség lett.

Juniorjaink viszont nagyszerűen helytálltak, mert bár hétgólos hátrányban is voltak, a végén 23-23-as döntetlent értek el.

A 3. forduló további eredményei: Pénzügyőr-Spartacus?Tököl 19?25, Szentendre?Haladás 31?26, Pilisvörösvár?Marcali 42?34, PTE-PEAC?Mohács 27?41, Rinyamenti KC?Budaörs-Érd II 27?41, Audi-ETO II?FTC II 37-26.

A juniorbajnokságban: A 3. forduló további eredményei: Pénzügyőr-Spartacus?Tököl 39?20, Szentendre?Haladás 41?29, Pilisvörösvár?Marcali 30?30, PTE-PEAC?Mohács 23?25, Rinyamenti KC?Budaörs-Érd II 34-24, Audi-ETO II?FTC II 30-35.