VKCSK.hu

Egy félidő alatt eldőlt PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2012. december 09. vasárnap, 11:54

Nem a legjobb előjelekkel készültünk az összecsapásra, mert a sérültek - Fekete, Horváth D., Bárány - mellett hiányzott a beteg Horváth V. és iskolai elfoglaltság miatt Tóth A. Az első negyedórában még tudtuk tartani a lépést a hazaiakkal, akik a folytatásban kihasználták hibáinkat, s olyan előnyre tettek szert, mely meghatározta a meccs kimenetelét. Ismét sok ziccer maradt ki a vendégeknél, rengeteg volt az eladott labda, így a hazaiak átrohantak rajtunk. A második harminc percben annyit sikerült elérni, hogy ne legyen még nagyobb a különbség.

Juniorjaink mérkőzése jobban sikerült, miután Pánczél Krisztina tanítványai 27-26-ra győztek.

A 12. forduló további eredményei: PTE-PEAC-FTC II 24-28, Pénzügyőr-Spartacus-Marcali 31-31, Budaörs-Érd II-Tököl 36-20, Szekszárd-Pilisvörösvár 28-24. A Rinyamenti KC-Haladás találkozót február 3-án, a Szentendre-Audi-ETO II találkozót február 7-én játsszák.

A juniorbajnokságban: PTE-PEAC-FTC II 26-31, Pénzügyőr-Spartacus-Marcali 26-20, Budaörs-Érd II-Tököl 35-31, Szekszárd-Pilisvörösvár 32-28. A Rinyamenti KC-Haladás találkozót február 3-án, a Szentendre-Audi-ETO II találkozót február 7-én játsszák.