VKCSK.hu

Megint vereség PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2013. április 13. szombat, 17:49

Csapatunk ma sem tudott pontot szerezni az FTC II otthonában, a vége 36-24 lett a hazaiaknak. Pedig nagy reményekkel vártuk a találkozót, de a kezdésnél nagyon "beragadtunk", a 14. percben 10-3-nál Csomor Tibor idő kért. Érdekesség, hogy a Fradi első tíz góljából kilenc(!) lerohanásból született. A folytatásban valamivel kiegyenlítettebb lett a találkozó, bár három gólt a szünetig még így is rátett a különbségre a hazai alakulat. Szünet után mindkét oldal sokat cserélt, így jelentősen már nem változott a játék képe.

A juniorcsapat 47-29-es vereségbe szaladt bele.

A 21. forduló további eredményei: Marcali-Budaörs-Érd II 25-34, Mohács-Pilisvörösvár 29-29, Haladás-Tököl 37-27, Audi-ETO II-PTE-PEAC 42-30, Szentendre-Rinyamenti KC 28-31, Szekszárd-Pénzügyőr-Spartacus 32-22.

A juniorbajnokságban: Marcali-Budaörs-Érd II 33-27, Mohács-Pilisvörösvár 37-17, Haladás-Tököl 25-23, Audi-ETO II-PTE-PEAC 21-27, Szentendre-Rinyamenti KC 38-29, Szekszárd-Pénzügyőr-Spartacus 17-22.