VKCSK.hu

Ezúttal sem sikerült PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2013. április 28. vasárnap, 15:24

Nagy reményekkel vártuk a találkozót, hiszen reális esély kínálkozott arra, hogy megszerezzük első tavaszi pontjainkat. Ennek megfelelően is kezdtünk, 8-2-re elléptünk, de az előnyünk az első félidőben fokozatosan fogyott el, a vendégek 14-13-ra feljöttek. Szünetig azért sikerült háromra növelni a vezetésünket. Szünet után "az öltözőben ragadtunk", mert hamar kiegyenlített a Szentendre (20-20), sőt, a vezetést is átvette (41. p: 22-24). Innen aztán ők kerültek fölénybe, egyszer még visszajöttünk a meccsbe (28-29), de a végén már csak a szépítésre futotta erőnkből, s egy góllal alulmaradtunk egy nyerhető meccsen.

Juniorjaink viszont győztek: nagyon fontos, 30-23-as sikert arattak.

A 22. forduló további eredményei: PTE-PEAC-Pilisvörösvár 30-35, Mohács-Haladás 29-27, Pénzügyőr-Spartacus-Audi-ETO II 26-27, Tököl-Marcali 27-38, Rinyamenti KC-Szekszárd 25-24, Budaörs-Érd II-FTC II 31-25.

A juniorbajnokságban: PTE-PEAC-Pilisvörösvár 29-26, Mohács-Haladás 35-20, Pénzügyőr-Spartacus-Audi-ETO II 36-21, Tököl-Marcali 26-28, Rinyamenti KC-Szekszárd 28-24, Budaörs-Érd II-FTC II 28-27.

A 25. fordulóból előrehozott mérkőzésen: Tököl-Budaörs-Érd II 23-28. A juniorbajnokságban: Tököl-Budaörs-Érd II 18-30.