VKCSK.hu

Hajszálra a győzelemtől PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2013. szeptember 22. vasárnap, 11:18

Győzelmi reményekkel vágtunk neki a találkozónak, s ennek megfelelően is kezdtünk, hiszen 5-2-re vezettünk a meccs elején, de aztán a folytatásban egy 6-1-es sorozattal fordított a Tatabánya (6-8). Innentől kezdve nem változott a helyzet, a szünetig a vendégek őrizték előnyüket. Szünet után megint mi kezdtünk jobban, s megint megléptünk három találattal (19-16). Ezt a lélektani előnyt azonban nem tudtuk kihasználni, a vendégek szorosan tapadtak ránk, ki is egyenlítetek. Szerencsére az előny rendre nálunk volt, még az utolsó pillanatokban is, 30-29-nél, négy másodperccel a vége előtt azonban büntetőhöz jutott a Tatabánya, s nem is hibázta el a vendégjátékos, így ugyan megszereztük első pontjainkat, de jobb koncentrálással könnyen kettő pont kerülhetett volna a nevünk mellé.

Juniorcsapatunk 36-29-es győzelmet aratott.

A 3. forduló további eredményei: Mohács-Szentendre 29-28, Pénzügyőr-FTC II 30-32, Pilisvörösvár-Marcali 30-34, Kozármisleny-Budaörs 19-31, Rinyamenti KC-Szekszárd 20-34, Audi-ETO II-Haladás 30-36.

A juniorbajnokságban: Mohács-Szentendre 25-26, Pilisvörösvár-Marcali 27-44, Pénzügyőr-FTC II 37-22, Audi-ETO II-Haladás 54-31, Kozármisleny-Budaörs 37-23, Rinyamenti KC-Szekszárd 29-25.