VKCSK.hu

Megvan az első győzelem PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2013. október 06. vasárnap, 11:21

Győzelmi reményekkel vártuk a találkozót, bár az eddigi fordulók alapján inkább a vendég Kozármisleny tűnt esélyesebbnek. Az első percekben fej fej mellett haladt a két csapat, a játékrész közepén viszont meglépett három góllal a vendégcsapat (6-9). Sikerült rendezni a sorokat, s 11-11-nél egyenlítettünk. Két gólt viszont a Kozármisleny szerzett, amire mi hárommal válaszoltunk, a szünetre viszont egyenlő állással mentek a felek

Szünet után 16-16-nál ugyan egy emberhátrányos szituációt 0-0-ra lehoztunk, egyenlő létszámban viszont egy 0-4-es szakaszt produkáltunk. Csomor Tibor időt kért, s hatottak is az edzői szavak, mert 21-21-nél ismét együtt voltak a csapatok. A vezetést ekkor még nem tudtuk átvenni (22-24), de ekkor kettős emberhátrányban is gólokat tudtunk dobni - egy rövid ideig egyébként három ember is a padon ült tőlünk -, s ez átlendített bennünket a holtponton, átvettük a vezetést, s innen már nem adtuk ki kezünkből a győzelmet.

Juniorcsapatunk szoros mérkőzésen kapott ki 30-27-re.

Az 5. forduló további eredményei: Mohács-FTC II 33-32, Pénzügyőr-Budaörs 23-30, Pilisvörösvár-Tatabánya 41-33, Rinyamenti KC-Haladás 26-25, Audi-ETO II-Marcali 39-33, Szekszárd-Szentendre 39-20.

A juniorbajnokságban: Mohács-FTC II 36-28, Pilisvörösvár-Tatabánya 32-25, Pénzügyőr-Budaörs 35-26, Audi-ETO II-Marcali 26-37, Szekszárd-Szentendre 25-28, Rinyamenti KC-Haladás 24-24.